Informace k objednávkám

Nejsme e-shop a nemůžeme tak mít bohužel tolik druhů zboží ve všech různých velikostech skladem. Veškeré zboží z naší nabídky je zakázková výroba tzn., že se až na některé základní věci bude vše vyrábět hromadně na základě vašich objednávek. Výrobu objednáváme vždy 1x měsíčně a to po 25. dni v měsíci. Výroba samotná pak trvá podle objednaného množství a vytíženosti výroby cca 4 až 6 týdnů. Do výroby se zadávají pouze objednávky uhrazené do 25. dne v daném měsíci. Objednávky uhrazené později budou přesunuty do následujícího měsíce, neuhrazené objednávky budou stornovány.

K objednání zboží slouží objednávkové formuláře níže. Objednávka je rozdělena na dvě části "Dívčí/ dámskou kolekci + doplňky" a "Chlapeckou/ pánskou kolekci + doplňky". Pokud tak budete chtít objednat dámskou i pánskou kolekci současně, musíte vytvořit dvě objednávky. Vyberte si jednoduše zboží, které chcete objednat a zvolte počet kusů. Formulář vám pak ve spodní části spočítá celkovou částku objednávky. Po stisku tlačítka "Odeslat objednávku" vám systém během několika vteřin automaticky vygeneruje potvrzující e-mail s rekapitulací vaší objednávky. (zkontrolujte prosím také složku SPAM a Hromadná pošta - speciálně uživatelé s e-mailem u centrum.cz)

Platební instrukce

1. Celkovou částku uhraďte nejpozději do 25. dne v měsíci na účet SSK Vítkovice 202602472/0300 (POZOR - od 1.2.2024 nové číslo účtu pro úhradu)
2. Variabilní symbol 1234
3. Do poznámky uveďte jméno a příjmení atleta/ atletky uvedené v objednávce

pozn. věnujte prosím pozornost správnému zadání platebního příkazu, abychom mohli vaši platbu spárovat s příslušnou objednávkou

Pokud budete potřebovat nějaké informace, odešlete prosím svůj dotaz na e-mail objednavky@atletika-vitkovice.cz.

OBJEDNÁVKOVÉ ON-LINE FORMULÁŘE

Do uzavření objednávek v tomto období (25.6.2024) zbývá:

DÍVČÍ/ DÁMSKÁ KOLEKCE
DOPLŇKY
KONTAKTNÍ ÚDAJE (člen klubu)

ZÁKONNÝ ZÁSTUPCE

CHLAPECKÁ/ PÁNSKÁ KOLEKCE
DOPLŇKY
KONTAKTNÍ ÚDAJE (člen klubu)

ZÁKONNÝ ZÁSTUPCE