up

Přihláška do klubu

Atletika dětí a mládeže

Školka

Přípravka

Žactvo

 

Naše projekty

ZLATÁ TRETRA

ČOKOLÁDOVÁ TRETRA ČESKÝ BĚH ŽEN

OSTRAVSKÁ LAŤKA OSTRAVSKÉ OKRUHY

parateam

 


Atletika pro radost II.

je určena skupině dětí od 14 let a více, kteří nemají ambice v závodění, ale mají zájem o pohyb na rekreační úrovni.

Pravidelné tréninky:
PO, ÚT, ČT vždy od 16:30 hod.

 

Co je atletika?

discipl disk ostep koule kladivo tyc maraton steeple prekazky dalka vyska sprint 400m 800m 3km chuze 7boj 10boj stafeta 3skok

 

Jsme mistři!!!

5. 10. 2020

S velkou radostí Vám oznamujeme, že naše družstvo chlapců zvítězilo v souboji nejlepších družstev na Mistrovství České republiky staršího žactva. S celkovým součtem 173 bodů s přehledem porazili druhou Mladou Boleslav (136,5 b.) a třetí SK Jeseniova Praha (134 b.).

Největším počtem bodů přispěl k vítězství Marek Bielig (26 b.), svěřenec Jany Sobčíkové, který zvítězil na trati 200m překážek a 100 m překážek, kde se s osobním rekordem 13,14 s stal třetím nejúspěšnějším překážkářem v žákovské kategorii všech dob. Druhým nejlepším bodovačem se stal Simon Rychecký, který se v hodu diskem zlepšil o neuvěřitelných 7m na 58,41 m a posunul se na 3. příčku historických tabulek. Simon přidal i body v hodu kladivem a vrhu koulí. Dařilo se i dalším vrhačům z Vrhačské akademie. Petr Bílský zvítězil ve vrhu koulí a bodoval v hodu kladivem. Štěpán Matura, stájový kolega Marka Bieliga, zvítězil ve skoku dalekém a přidal pro družstvo SSK Vítkovice 17 bodů.

K celkovému úspěchu družstva přispěli vítězstvími ve svých disciplínách Jeroným Polášek v běhu na 3000 m - svěřenec Jakuba Ševčíka a hostující Dalibor Dvořák v běhu na 1500 m.

K vítězství družstva SSK Vítkovice dále přispěli: Filip Jordán, Marek Swaczyna, Lukáš Ciencala, Denis Berger, Pavel Vojtěch Podveský, Filip Stoszek, Vít Šebesta, Matyáš Kubík, David Hrbáček a štafetáři.

Chlapci děkujeme. Velká gratulace!!!

kompletní výsledky najdete ZDE >

 

« zpět «