ZLATÁ TRETRA ČOKOLÁDOVÁ TRETRA

ČESKÝ BĚH ŽEN OSTRAVSKÁ LAŤKA

OSTRAVSKÉ OKRUHY atletika ztp

Atletika pro radost II.

je určena skupině dětí od 14 let a více, kteří nemají ambice v závodění, ale mají zájem o pohyb na rekreační úrovni.

Pravidelné tréninky:
PO, ÚT, ČT vždy od 16:30 hod.

Co je atletika?

discipl disk ostep koule kladivo tyc maraton steeple prekazky dalka vyska sprint 400m 800m 3km chuze 7boj 10boj stafeta 3skok

Úspěchy na Czech Open 2019

21. 08. 2019

V Olomouci se uskutečnil tradiční mítink hendikepovaných sportovců Czech Open 2019 a členové Atletiky Ostrava ZTP na něm vybojovali řadu cenných kovů. Dařilo se vrhačům i běžcům napříč všemi kategoriemi.

Nejúspěšnější byla Mirka Obrová, která vybojovala zlato v kouli, oštěpu i disku. Ondřej Bartošek si odvezl rovněž tři medaile, zlato v běhu na 800 m, stříbro na 100 m a bronz na 400 m. Štěpánek Kaloč vyhrál soutěž v hodu míčkem a skončil druhý v hodu oštěpem. Člen atletického klubu SSK Vítkovice Jarda Klimeš vyhrál soutěž koulařů. Dalšími medailisty byli Honza Majo (2x stříbro oštěp, koule), Rosťa Antene (2x bronz 100 m, oštěp), Verča Kabotová (stříbro oštěp, bronz koule), Jarda Brož (stříbro disk, bronz oštěp), Vojta Konečný (bronz disk), Marek Strohalm (bronz 100m), Matěj Doležel (stříbro disk) a Zuzka Kostelňáková (bronz disk).

Úspěšná byla rovněž výprava na Grand Prix v polské Bydhošti, které se konalo těsně po mítinku v Olomouci. Miroslava Obrová vybojovala zlato v oštěpu a bronz v disku, Jaroslav Brož vyhrál disk a skončil bronzový v kouli a Radim Beleš vybojoval stříbro v hodu kuželkou.