ZLATÁ TRETRA ČOKOLÁDOVÁ TRETRA

ČESKÝ BĚH ŽEN OSTRAVSKÁ LAŤKA

OSTRAVSKÉ OKRUHY atletika ztp

Atletika pro radost II.

je určena skupině dětí od 14 let a více, kteří nemají ambice v závodění, ale mají zájem o pohyb na rekreační úrovni.

Pravidelné tréninky:
PO, ÚT, ČT vždy od 16:30 hod.

Co je atletika?

discipl disk ostep koule kladivo tyc maraton steeple prekazky dalka vyska sprint 400m 800m 3km chuze 7boj 10boj stafeta 3skok

Tyčkařská exhibice v Opavě

15. 08. 2019

Memoriál dr. Lesáka, to je tyčkařská exhibice, která se letos konala 13. srpna na Dolním náměstí v Opavě. Představilo se na ni hned několik tyčkařských nadějí vítkovického klubu a nejlepšího výsledku dosáhla v kategorii žaček Niki Joannidu.

Dosáhla vůbec nejlepšího výkonu mezi všemi ženami a děvčaty, když se přehoupla přes laťku ve výšce 376 cm. Tím sice překonala svůj vlastní žákovský český rekord, bohužel, rozběžiště nebylo certifikováno, proto nemůže být tento výkon uznán.

Dařilo se i dalším vítkovickým nadějím. Kategorii přípravek vyhrála Lucie Kermesová výkonem 195 cm, mezi dorostenkami byla nejlepší Lucie Písková (345). Druhé místo vybojovaly Tereza Pismausová v soutěži mladších žaček (210) a Lucie Ondračková v soutěži žaček (255). Denis Berger v soutěži žáků obsadil výkonem 225 cm čtvrté místo.