up

Přihláška do klubu

Atletika dětí a mládeže

Školka

Přípravka

Žactvo

 

Naše projekty

ZLATÁ TRETRA ČOKOLÁDOVÁ TRETRA

ČESKÝ BĚH ŽEN OSTRAVSKÁ LAŤKA

OSTRAVSKÉ OKRUHY atletika ztp

 


Atletika pro radost II.

je určena skupině dětí od 14 let a více, kteří nemají ambice v závodění, ale mají zájem o pohyb na rekreační úrovni.

Pravidelné tréninky:
PO, ÚT, ČT vždy od 16:30 hod.

 

Co je atletika?

discipl disk ostep koule kladivo tyc maraton steeple prekazky dalka vyska sprint 400m 800m 3km chuze 7boj 10boj stafeta 3skok

 

Skončilo ME do 20 let v Boras

22. 07. 2019

Vítkovický chodec Rostislav Rožnovský dokončil na ME do 20 let v Boras závod na 10 kilometrů na 22. místě v čase 51:36,57. Pro jednoznačné vítězství si dokráčel v letošním nejlepším juniorském evropském výkonu této kategorie 41:10,03 Bělorus Mikita Kaliada.

Na šampionátu se představila také trojice atletek, které jsou členky CISO Ostrava. Opavská čtvrtkařka Barbora Malíková potvrdila roli jedné ze spolufavoritek běhu na 400 m. Obsadila skvělé třetí místo a okořenila ho nový českým juniorským rekordem 52,37. Třinecká výškařka Bára Sajdoková skončila na děleném pátém místě výkonem 184 cm. Oštěpařka Ivana Koktavá poslala své náčiní do vzdálenosti 51,68 m, což v silné konkurenci znamenalo pro členku Atletiky Poruba sedmou příčku.

Vítkovické barvy nechybí v atletických soutěžích ani na 15. Evropském olympijském festivalu, který v těchto dnech probíhá v Baku. V koulařském sektoru se už v kvalifikaci představila česká rekordmanka Katrin Brzyszkowská. Šestým nejlepším výkonem soutěže 15,97 m si zajistila účast ve finále.

Foto: ČAS/Denisa Kisialová

« zpět «