up

Přihláška do klubu

Atletika dětí a mládeže

Školka

Přípravka

Žactvo

 

Naše projekty

ZLATÁ TRETRA ČOKOLÁDOVÁ TRETRA

ČESKÝ BĚH ŽEN OSTRAVSKÁ LAŤKA

OSTRAVSKÉ OKRUHY atletika ztp

 

Atletika pro radost II.

je určena skupině dětí od 14 let a více, kteří nemají ambice v závodění, ale mají zájem o pohyb na rekreační úrovni.

Pravidelné tréninky:
PO, ÚT, ČT vždy od 16:30 hod.

 

Co je atletika?

discipl disk ostep koule kladivo tyc maraton steeple prekazky dalka vyska sprint 400m 800m 3km chuze 7boj 10boj stafeta 3skok

 

Nikola Ogrodníková atletkou roku

11. 11. 2018

Poprvé v kariéře se z vítězství v anketě Atlet roku radovala oštěpařka Nikola Ogrodníková. Závodnice Dukly Praha, která s atletikou začínala v Ostravě a dlouhé roky hájila barvy vítkovického klubu, vybojovala na letošním ME v Berlíně stříbrnou medaili a také vyhrála jeden ze závodů Diamantové ligy.

V anketě odsunula na druhé místo chodkyni Anežku Drahotovou a na třetí místo koulaře Tomáše Staňka. Na osmé příčce skončila největší aktuální hvězda vítkovického atletického klubu Simona Vrzalová. Na slavnostním galavečeru přiznala, že má z umístění v elitní desítce obrovskou radost. "Samozřejmě, že jsem před sezonou vůbec nepomýšlela na to, že budu pátá na mistrovství Evropy nebo, že se dostanu mezi desítku nejlepších v této anketě. Je to super a já budu na sobě dál tvrdě pracovat," komentovala svoji životní sezonu.

Tu má ostatně za sebou i bývalá vícebojařka a dnes již jedna z nejlepších oštěpařek světa Nikola Ogrodníková. Její hodnocení bylo také nesmírně pozitivní. "Jsem opravdu šťastná, poprvé v kariéře se mi podařilo dostat se do elitní desítky v této anketě, a hned je z toho první místo. Přitom adeptů na vítězství určitě bylo víc. Jsem s uplynulou sezonou velmi spokojená, se všemi dosaženými výsledky a jsem na ně hrdá. Vyzdvihla bych je úplně všechny."

Foto: ČAS/Aleš Gräf

« zpět «